Geriausi patarimai, kaip planuoti savo laiką

Geriausi patarimai, kaip planuoti savo laiką

laiko planavimo mokymai

Laiko valdymas yra esminė sėkmės sudedamoji dalis tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Efektyvus laiko planavimas leidžia geriau organizuoti dieną, pasiekti daugiau ir mažiau jausti įtampą. Pateiksiu jums geriausius patarimus, kaip planuoti savo laiką. 

  1. Nustatykite prioritetus. Prieš pradėdami dieną, apsvarstykite kaip planuoti savo laiką, kurie darbai yra svarbiausi ir kuriuos reikėtų atlikti pirmiausia. Tai padės nukreipti dėmesį ten, kur jis reikalingas labiausiai.
  1. Naudokite laiko valdymo įrankius. Dienoraščiai, programėlės, kalendoriai – visi šie įrankiai gali padėti jums tvarkingai planuoti savo laiką. Mūsų REZULTATŲ PLANUOTĖJE rasite daug laiko valdymo įrankių.
  1. Dalinkitės darbais. Ne visus darbus būtina atlikti pačiam. Kai kuriuos galite deleguoti kitiems arba atidėti vėlesniam laikui.
  1. Išvenkite multitaskingo. Nors daugelis mano, kad gali atlikti kelis darbus vienu metu, tyrimai rodo, kad multitaskingo metu produktyvumas sumažėja.
  1. Nustatykite realius tikslus. Užsibrėžkite aiškius ir pasiekiamus tikslus. Tai padės jums orientuotis ir nedelsiant imtis veiksmų. Rezultatų planuotėje MANO TIKSLAI rasite tikslų siekimo sistemą.
  1. Skirkite laiką pertraukoms. Trumpos pertraukos per dieną padeda atgaivinti protą ir pagerina darbo efektyvumą.
  1. Venkite nuolatinių trikdžių. Jei galite, išjunkite pranešimus telefone, kad nenukryptumėte nuo svarbiausio darbo.
  1. Planuokite laiką sau. Be darbo ir pareigų, svarbu rasti laiko sau – tiek poilsiui, tiek mėgstamoms veikloms.
  1. Vertinkite savo laiką. Reguliariai peržiūrėkite, kaip praleidžiate laiką, ir ieškokite būdų, kaip galėtumėte jo naudoti efektyviau.
  1. Būkite lankstūs. Nors svarbu turėti planą, kartais gyvenimas mums pateikia netikėtumų. Būkite pasirengę keisti savo planus, jei reikia.

  

Išvada 

Laiko planavimas yra svarbus gebėjimas, kurio reikia kiekvienam asmeniui. Vadovaudamiesi šiais patarimais, galėsite geriau kontroliuoti savo laiką ir pasiekti daugiau tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. 

Išmokti laiko planavimo subtilybių galite mūsų mokymuose PLANAVIMO DIRBTUVĖS. Sužinoti daugiau SPAUSKITE ČIA.  

dr. Diana Satkutė

Įveskite paieškos užklausą ir spauskite Enter

Krepšelis