fbpx

Tikslai ir laiko planavimas

Tikslai ir laiko planavimas

laiko planavimo kursai

Laiko planavimas yra neatsiejama sėkmingo žmogaus dalis. Dažnai susimąstome, iš kur kaimynas gavo naują mašiną, kaip čia nutiko, kad draugas jau trečią kartą per metus atostogauja užsienyje – aš tai to negaliu sau leisti. KIEKVIENAS SAU GALI LEISTI VISKĄ!

To paslaptis – laiko planavimas. Tačiau, norint sėkmingai planuoti, reikia turėti aiškų tikslą. Turint konkretų tikslą, visi planai ir kasdieninės užduotys sukasi apie tai. Tai yra siekiamybė ir prasmės suteikimas mūsų kasdieninėms veikloms. Tikslas gali būti pats paprasčiausias – nudažyti tvorą, susitvarkyti spintą arba šiek tiek rimtesnis tikslas – nusipirkti naują butą, išvykti į Havajus atostogų. Yra nesvarbu, kokio dydžio tikslą išsikelsite, svarbiausia, kad jis būtų realus ir juo patikėtumėte.

Turint aiškų tikslą, prasideda planavimo procesas. Planavimas, tai sistema, kurią reikia įvaldyti bei nuolat praktikuoti, kad atsirastų įgūdžiai ir disciplina. Įvaldžius planavimo sistemą, nepastebėsite, kaip džiaugsitės pasiektais tikslais, rezultatais ir gyvensite gausoje. Kaip įvaldyti šią planavimo sistemą, sužinosite peržiūrėję žemiau pateiktą vaizdo medžiagą.

Įveskite paieškos užklausą ir spauskite Enter

Krepšelis