Knygos

 • Knyga ATĖJAU TAM, KAD KURČIAU

  22.00

  Ši knyga sudaryta iš PENKIŲ žingsnių.

  Kiekvienas žingsnis – tai judėjimas link savo vidinių lobių. Jei eilę metų kėlei klausimą sau – kodėl esi čia ir ką gali naudinga nuveikti šiame gyvenime, tai per vieną dieną atsakymo nesurasi. Todėl knyga sudaryta nuosekliai – žingsnis po žingsnio link to atsakymo, kurio tu ieškai.

  PIRMAS ŽINGSNIS

  Vidinių lobių ir harmonijos paiešką pradedam nuo savo kelio paieškos. Metaforiškai kelias – tai gyvenimo kelias, veiklos, kurias patinka daryti. Istorijų ir praktikų rinkinys padės tau pažinti savo mylimas veiklas ir išsikelti tikslus.

  ANTRAS ŽINGSNIS

  Viduje rasi tiek turtų, kad niekada nereikės prašyti duonos. Kiekvienas iš mūsų esame talentingi ir Visatos apdovanoti kūrybiniais gebėjimais. Tačiau Visata užrakino kiekvieno žmogaus talentą jo širdyje, kad niekas kitas nesurastų ir negalėtų pavogti. Todėl mums patiems reikia surasti raktą nuo viduje esančių lobių skrynios. Norint surasti raktą, reikia pažinti save. Todėl antrame žingsnyje atliekant praktikas pažinsi save, atrasi pasitikėjimo savimi, o viduje tūnantis vidinis balsas visada padės ir nukreips reikiama linkme.

  TREČIAS ŽINGNIS

  Pažinus save, suradus Tikėjimą, gali atsirasti iliuzija, kad nuo šiol gyvenimas bus kaip pasakoje. Atliekama mylima veikla bus gausiai perkama ir tokiu būdu pinigų gausa užlies kasdienybę. Reikėtų suprasti, jog turint labai aiškią savo gyvenimo kelionės kryptį, kelias ne visada bus lygus. Jis gali būti banguotas, nes aplinka ir aplinkybės keičiasi, todėl reikia gebėti pažinti ir įvertinti gyvenimo bangavimą. Trečio žingsnio praktikos tau padės pažinti kodėl egzistuoja bangavimas.

  KETVIRTAS ŽINGSNIS

  Ketvirtas žingsnis gali atrodyti sunkiausias: ne visada puikiai sekasi priimti save su visomis teigiamomis ar neigiamomis savybėmis. Tas viduje sėdintis kritikas nuolatos bamba ir analizuoja kiekvieną atliekamos veiklos žingsnį. Nuolatos vertina ir teikia nepasitenkinimo jausmą. Šiame žingsnyje stebuklingi žodžiai “Aš leidžiu sau” gali pakeisti nepasitenkinimo jausmą kitu, daug malonesniu, leidžiančiu naudotis savo atrastais vidiniais lobiais. Šis jausmas yra HARMONIJA.

  PENKTAS ŽINGSNIS

  Nuosekliai atlikinėjant praktikas galėsi pažinti save, atrasti savo talentą. Penktame žingsnyje bus gera mėgautis harmonija, kuomet tavo širdis džiaugsis tuo, ką darai. Mėgautis Gyvenimu yra gera. Žinok: kol GYVENI, gali keisti VISKĄ.

  Praplėtus savo mąstymą, pasiekus tikslus, norisi užsibrėžti dar aukštesnius tikslus. Niekados nesustok siekti ir kurti. Kai pajausi, jog išsisėmei, visada galėsi prisiminti šią knygą, ir vėl iš naujo atlikti praktikas. Gyvenimas nestovi, jis nuolatos juda ir kinta…

  Ši knyga gali tapti nuolatiniu pagalbininku Tavo nesibaigiančioje kelionėje. Istorijų ir praktinių užduočių rinkinys padės pažinti VIDINIUS LOBIUS. Nesvarbu kur TU būsi, vidiniai lobiai VISADA BUS SU TAVIMI.

  [vc_row][vc_column][vc_video link="https://youtu.be/L-K7HQtonlM"][/vc_column][/vc_row] [vc_row][vc_column][vc_video link="https://youtu.be/tsddrlXLfC8"][/vc_column][/vc_row]
 • Rezultatų planuotė MANO TIKSLAI

  11.99

  “MANO TIKSLAI” – tai Jūsų asmeninė kelionė į sėkmę! Ši unikali tikslų siekimo planuotė yra sukurta norint Jums padėti nuosekliai ir sistemingai įgyvendinti savo tikslus. Nežiūrėkite atgal – Jūsų svajonių gyvenimas yra tiesiai priešais jus, ir “MANO TIKSLAI” yra Jūsų kompasas šioje kelionėje.

  “MANO TIKSLAI” planuotė nėra tik eilinis planuotojas. Tai Jūsų asmeninė tikslų siekimo strategija, kuri Jums padės sukurti ir išanalizuoti savo tikslus, kaip niekada anksčiau. Įvairios funkcijos, tokių kaip minčių žemėlapis ir detalaus tikslo išsikėlimo aprašas, leis Jums išsklaidyti rūpesčius ir pradėti veikti.

  Planuotėje yra atskirai skirta vieta metų ir mėnesio tikslams. Tai padės Jums išlaikyti koncentraciją ir organizuotumą visus metus. Be to, su konkretaus mėnesio tikslų ir darbų planu, jūs visada žinosite, ką daryti toliau.

  “MANO TIKSLAI” planuotėje rasite Ganto diagramą – tai efektyvus įrankis, leidžiantis vizualiai matyti tikslų progresą ir geriau suprasti Jūsų užduočių įgyvendinimo tempą.

  O galbūt jus domina kaip Jums sekasi įgyvendinti tikslus?

  Su mėnesio tikslų pasiekimo progreso apžvalga, jūs galėsite stebėti savo pažangą ir švęsti kiekvieną pasiektą pergalę.

  “MANO TIKSLAI” planuotė taip pat rasite 2023 ir 2024 metų kalendorius, kad jūs galėtumėte numatyti savo tikslus ir planuoti savo laiką ilgalaikiam planavimui.

  Ar jūs pasiruošę įgyvendinti savo tikslus ir paversti savo svajones tikrove?

  Įsigykite “MANO TIKSLAI” planuotę jau dabar ir pradėkite savo kelionę į savo REZULTATŲ sėkmę!

 • Rezultatų planuotė MINČIŲ ŽEMĖLAPIS

  15.99

  Ar turite idėjų?

  Kaip dažnai jūsų turimos idėjos lieka tik idėjomis?

  Ar pavargote nuo idėjų, kurios lieka tik ant popieriaus?

  Rezultatų planuotė MINČIŲ ŽEMĖLAPIS – jūsų svajones ir idėjas pavers realybe! Dabar atėjo laikas atskleisti jūsų idėjas pasauliui!

  Su MINČIŲ ŽEMĖLAPIU savo idėjas sėkmingai galėsite paversti veiksmais. Planuotėje rasite aiškią, paprastą ir nuoseklią idėjos realizavimo struktūrą: NUO IDĖJOS IKI REZULTATO.

  Planuotėje rasite:

  1. 2023 ir 2024 metų kalendorius, kurie padės išsamiai suplanuoti veiksmus.
  2. Minčių žemėlapius, kur lengvai organizuosite ir struktūrizuosite turimas idėjas.
  3. Skirtą vietą idėjų vizualizavimui.
  4. Laiko diagramą vizualiai atvaizduoti idėjos projekto eigai.
  5. Tikslų išsikėlimo metodiką.
  6. Biudžeto planavimo metodiką, kur galėsite lengvai įsivertinti planuojamo projekto pajamas ir išlaidas.

  Ši planuotė taps jūsų pačių kūrybinio potencialo ir organizacinių įgūdžių raktu. Su MINČIŲ ŽEMĖLAPIU galėsite konkretizuoti savo idėjas, jas struktūrizuoti ir nustatyti aiškius tikslus. Dėka įspūdinga Laiko diagrama, jūs vizualiai įprasminsite savo projektus, o tai padės jums pažvelgti į juos iš naujos perspektyvos.

  Pamirškite neigiamą patirtį, kada idėjos liko tik svajonėmis. Pamirškite viską, kas blokavo jų įgyvendinimą. MINČIŲ ŽEMĖLAPIS padės jums pasiekti norimus rezultatus. Naudojant projektų valdymo laiko skalę, galėsite efektyviai matyti idėjos įgyvendinimo nuoseklumą ir valdyti pažangą.

  Taip pat MINČIŲ ŽEMĖLAPIS padės jums organizuoti idėjos įgyvendinimo etapų finansus su biudžeto planavimo metodika. Neleiskite savo idėjoms dingti tuščioje erdvėje. MINČIŲ ŽEMĖLAPIS leis jums lengvai ir sistemingai realizuoti savo idėjas bei pasiekti tikslus.

  Sutelkite jėgas atskleisti savo kūrybiškumą ir užpildykite spragą tarp idėjų ir sėkmingų rezultatų. Įsigykite MINČIŲ ŽEMĖLAPĮ jau dabar ir žingsnis po žingsnio paverskite savo idėjas tikrove!

  Praneškite pasauliui apie realizuotas savo idėjas!

 • Tiekimo grandinės susirinkimų vedlys gamybinėms įmonėms

  17.99

  Tiekimo grandinės susirinkimų vedlys: Nuo chaoso iki sklandaus bendradarbiavimo.

  Sklandūs susirinkimai – tai visos organizacijos komandinio efektyvumo pagrindas. Vis dėlto, dažnais atvejais, jie tampa ilgai trunkančiais susitikimais be konkretumo ir konstruktyvumo, o tiekimo grandinės procesai tampa nesklandūs ir neefektyvūs. “Tiekimo grandinės susirinkimų vedlys” – tai knyga – susirinkimų planuotė, kuri gali padėti jums ir jūsų organizacijos komandai sklandžiai bendradarbiauti siekiant vieno tikslo visoje tiekimo grandinėje.

  Ši knyga yra unikalus ir praktiškas vadovas, kuriame rasite konkrečius tiekimo grandinės procesus bei struktūrizuotą susirinkimų vedimo modelį. Susirinkimų vedlyje rasite konkrečias metodikas, kaip įvesti aiškumą ir konstruktyvumą į tiekimo grandinės susirinkimą, mažinti kliuvinius tiekimo grandinės procesuose ir padaryti juos efektyviais sprendimų priėmimo įrankiais.

  Tiekimo grandinės procesai egzistuoja visose organizacijose be išimties, todėl tiekimo grandinės susirinkimai yra būtinybė organizacijoms siekiančioms auginti pardavimus, didinti našumą ir efektyvumą procesuose. Nesvarbu kokia būtų organizacijos veikla ir dydis, bendradarbiavimas ir komunikavimas tarp padalinių ar pareigybių visada yra aktualus siekiant vieningo organizacijos tikslo.

  “Tiekimo grandinės susirinkimų vedlys” yra ne tik naudingas ir informacinis, bet ir praktiškas. Jo pateiktos strategijos ir metodai yra suprantami, lengvai taikomi ir adaptuojami bet kurioje organizacijoje.

  Įsigykite “Tiekimo grandinės susirinkimų vedlį” ir atraskite, kaip transformuoti susirinkimus iš chaotinių ir mažai naudingų susitikimų į pagrindinę efektyvumo, produktyvumo ir bendradarbiavimo varomąją jėgą. Pradėkite savo kelionę į organizacijos ir komandinio efektyvumo gerinimą dabar su šiuo išsamiu ir praktišku vadovu.
  Tiekimo grandinės susirinkime gali dalyvauti 15 dalyvių ir susirinkimas gali užtrukti tik 30 minučių. Arba tiekimo grandinės susirinkime gali dalyvauti 6 dalyviai ir susirinkimas gali užtrukti tik 15 minučių. Kaip pasiekti susirinkimuose konstruktyvumą ir paprastumą dalinantis tiekimo grandinės procesų rodikliais, rasite susirinkimų vedlyje.

  Pagaliau, visi tiekimo grandinės procesai gali būti sklandūs ir veiksmingi, jei įvaldysite teisingus įrankius ir metodikas.

  “Tiekimo grandinės susirinkimų vedlys” gali būti jūsų ir organizacijos komandos kelionės į aukštesnį produktyvumą ir efektyvumą pradžia.

Įveskite paieškos užklausą ir spauskite Enter

Krepšelis