Dažniausiai užduodami klausimai

Prekių paieška

Naudodamiesi svetainės viršuje esančiu meniu arba svetainėje pateikiamomis akcijomis ir rekomendacijomis, išsirinkite pageidaujamą prekę. Paspaudę ant prekės, pateksite į prekės puslapį, kuriame rasite prekės aprašymą. Išsirinkę tinkamą prekę, prekės puslapyje paspauskite atitinkamą pirkimo mygtuką. Puslapis nukreips į prekės pirkimo puslapį, kuriame paspauskite „Į krepšelį“ mygtuką.

Prekių krepšelis

Susidėję prekes į krepšelį, viršutiniame dešiniajame svetainės kampe rasite savo pirkinių krepšelį. Paspaudę „Peržiūrėti krepšelį“, matysite visas įsidėtas į krepšelį prekes ir jų kainas. Norėdami pirkti, spauskite mygtuką „Apmokėjimas“. Jei jau esate PLANAVIMO GURU vartotojas, norint atlikti pirkimą, reikia prisijungti prie savo paskyros.

Apmokėjimas

Apmokėjimo metu, nurodykite visą privalomą asmeninę informaciją, paskyros slaptažodį (jei neturite paskyros), įrašykite pristatymo pastabas, įveskite nuolaidos kodą (jei turite), pasirinkite paštomatą, į kurį bus pristatyta prekė. Jei perkate mokymus, paštomato nurodyti nereikia. Toliau spauskite „Apmokėti“.

Mokėjimo būdai

Apmokėjimai vyksta per Paysera sistemą. Vykdant apmokėjimą, būsite nukreipti į Paysera tinklapį, kuriame galėsite pasirinkti patogiausią apmokėjimo būdą:
elektroninė bankininkystė, elektroniniai pinigai ar kitos mokėjimo sistemos. Pasirinkus tinkamiausią mokėjimo būdą, toliau vadovaukitės ekrane pateikiamomis nuorodomis.

Užsakymo patvirtinimas

Atlikus apmokėjimą, į nurodytą el. paštą gausite apmokėjimo patvirtinimą, sąskaitą faktūrą bei užsakymo statusą.

Paskyros sukūrimas

Įsigijus prekę ir atlikus apmokėjimą, automatiškai sukuriama vartotojo paskyra Planavimoguro.lt puslapyje. Į paskyrą reikia prisijungti naudojant pirkimo metu nurodytą el. paštą bei sukurtą slaptažodį.  Prisijungus į vartotojo paskyrą, rasite visą informaciją apie įsigytas prekes ar mokymus.

Kaip užsiregistruoti Planavimoguru.lt?

Spauskite „Prisijungti“ viršutiniame dešiniajame savo kompiuterio ekrano lange. Atsidarius prisijungimo langui, pasirinkite „Registruokitės“. Suveskite el. pašto adresą bei norimą slaptažodį, su kuriuo vėliau prisijungsite prie savo paskyros.

Ar galiu gauti užsakymą į namus ar pašto skyrių?

Šiuo metu užsakymai pristatomi tik naudojantis Omniva paštomatais.

Kiek kainuoja prekių pristatymas?

Prekių pristatymo kaina DPD kurjeriu į namus – 1.90

DPD paštomatu – 1.50

Per kiek laiko pristatysite mano užsakymą?

Įprastai prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes, jei prekės yra sandėliuose. Negarantuojame, kad prekės visais atvejais bus pristatytos per nurodytą terminą, ypač jei užsakomos prekės nėra sandėliuose.

Kur galiu rasti įsigytus mokymus?

Perkant mokymus, automatiškai buvo sukurta vartotojo paskyra Planavimoguru.lt tinklapyje. Naudojantis pirkimo metu sukurtais prisijungimo duomenimis (el. paštu ir slaptažodžiu) ir prisijungus svetainėje (spausti tinklapio viršuje dešinėje pusėje esantį mygtuką „Prisijungti“), savo paskyroje rasite įsigytus mokymus ir mokymų medžiagą.

Ar galiu grąžinti įsigytas prekes?

Gali būti grąžinamos tik fizinės prekės (knygos). Jei gavote nekokybišką prekę iš Planavimoguru.lt, nedelsdami rašykite el. paštu info@dilodi.lt. Susitarsime dėl Jums
priimtiniausio prekės pakeitimo būdo ir nekokybišką prekę pakeisime kokybiška. Prekės gali būti grąžinamos per 14 dienų nuo tos dienos, kurią prekes gavote, prieš tai
informuojant apie grąžinimo priežastį el. paštu. Jeigu grąžinimo laikotarpio pabaiga sutampa su nedarbo diena, jis pratęsiamas iki artimiausios darbo dienos. Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

Pinigai už prekes bus grąžinti Pirkėjui per 14 dienų nuo pareiškimo apie pirkinio atsisakymą, tačiau pinigų grąžinimas gali būti uždelsiamas negavus grąžinamų prekių arba įrodymo, kad jos išsiųstos.

Prekės nepriimamos atgal, jei buvo naudojamos ir (arba) buvo sugadintos ir (arba) prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).

Kaip tvarkomi mano asmeniniai duomenys?

Siekdami užtikrinti aukščiausią Jūsų asmens duomenų saugumą, kviečiame jus susipažinti su mūsų taikoma Privatumo ir slapukų politika.

Privatumo taisyklėse rasite naudingos informacijos:

  • Kokią informaciją apie Jus renkame;
  • Kaip naudojame Jūsų informaciją;
  • Kam atskleidžiame Jūsų informaciją;
  • Ką darome, kad apsaugotume Jūsų informaciją;
  • Kokios Jūsų teisės;
  • Svetainėje Planavimoguru.lt naudojamų slapukų informaciją.

Nerandate atsakymo į rūpimą klausimą?

Susisiekime, pasistengsime atsakyti į visus iškilusius klausimus.

Įveskite paieškos užklausą ir spauskite Enter

Krepšelis