Knyga ATĖJAU TAM, KAD KURČIAU

KNYGA

ATĖJAU TAM, KAD KURČIAU

KELIONĖ HARMONIJOS LINK 

Aš tikiu, kad esi kūrybinga ir galinti kurti asmenybė!

Kūryba nebūtinai gali būti susijusi su eilėmis ar piešiniais. Versluose ar bendravime su žmonėmistaip pat galima surasti daug kūrybos.

Ši knyga, parašyta metaforomis tam, kad kiekvienas galėtumėm pabūti pasakose kaip maži vaikai, sugrįžti šiek tiek į vaikystę ir pasiimti iš ten tai, ką pamiršom pasiimti į suaugusių gyvenimą.

Vieni pamiršom pasiimti Vertybes. Kiti galbūt pamiršom pasiimti Meilę, kai vaikystėje jautėmės labai mylimi, o užaugus Meilė rodos kažkur pranyko. Nors iš tikrųjų ji niekur nedingo, tik galimai ją pamiršom pasiimti iš vaikystės.

O gal pamiršom paprasčiausiai suaugti ir pajausti tokį patį gyvenimo grožį, kokį jautėme vaikystėje, kai už mus visur ir visada buvo pasirūpinta. Kuomet mėgavomės būdami vaiku ir džiaugėmės tuo, ką turėjom ar gaudavom.

Suaugus gyvenimo grožis neišnyko, tik jis tapo šiek tiek kitoks, į jį reikia žvelgti pro šiek tiek kitokias dureles. Bet jos taip pat yra gražios ir spalvotos…

Šioje knygoje pasakų ar metaforų forma parodoma, kad pagrindinis darbas yra su mumis pačiais, o ne su kažkuo kitu esančiu aplinkoje… Mes patys pirmiausiai turime suprasti kas su mumis vyksta ir kokia forma. Ką mes atsinešame iš vaikystės, ir ką galime pritaikyti suaugusių pasaulyje.

Viduje mes turime labai daug resursų, vidinių lobių, kuriuos atsinešame iš vaikystės. Būdami vaikais mes piešėme, dainavome, žaidėme. Suaugus tampa neįprasta piešti, šokti ar dainuoti. Ypatingai verslo aplinkoje ar verslo bendruomenėje. Tačiau kiekvienas iš mūsų esame čia, šiame pasaulyje tam, kad KURTUMĖM. Atėjome tam, kad sukurtumėm kažką geriau, atneštumėm pasauliui naują ir geresnį gyvenimą. Ir nesvarbu, ar tu šoki, ar dainuoji, ar pieši, ar rašai eiles, svarbiausia – Tu KURI!

Ir visiškai nesvarbu ar Tu esi didelės, globalios įmonės akcininkas, savininkas ar vadovas, o gal esi paprastas darbuotojas. Kiekvienas iš mūsų esame čia tam, kad KURTUMĖM.

KURTI galima viską:

Naują technologiją
Naują valdymo sistemą
Naujus bendravimo įgūdžius
Naują megztinį
Naują piešinį
Naujas eiles
Naują šokį..

Viską ko tik ŠIRDIS geidžia ir dėl KO Tu esi ČIA!

Ši knyga yra skirta kiekvienam, kuris nors akies krašteliu nori pažvelgti į save ir surasti savo vidinę ramybę ir harmoniją.

Knygoje istorijomis ir metaforomis pateikiamos įžvalgos ir trumpi praktiniai patarimai, kuriais pasinaudojus tikėtina suprasi DĖL KO esi ČIA.

Taipogi reikėtų įsisąmoninti, kad jei nerasi laiko SAU, tuomet nerasi laiko niekam…

Ši knyga sudaryta iš PENKIŲ žingsnių.

Kiekvienas žingsnis – tai judėjimas link savo vidinių lobių. Jei eilę metų kėlei klausimą sau – kodėl esi čia ir ką gali naudinga nuveikti šiame gyvenime, tai per vieną dieną atsakymo nesurasi. Todėl knyga sudaryta nuosekliai – žingsnis po žingsnio link to atsakymo, kurio tu ieškai.

PIRMAS ŽINGSNIS

Vidinių lobių ir harmonijos paiešką pradedam nuo savo kelio paieškos. Metaforiškai kelias – tai gyvenimo kelias, veiklos, kurias patinka daryti. Istorijų ir praktikų rinkinys padės tau pažinti savo mylimas veiklas ir išsikelti tikslus.

ANTRAS ŽINGSNIS

Viduje rasi tiek turtų, kad niekada nereikės prašyti duonos. Kiekvienas iš mūsų esame talentingi ir Visatos apdovanoti kūrybiniais gebėjimais. Tačiau Visata užrakino kiekvieno žmogaus talentą jo širdyje, kad niekas kitas nesurastų ir negalėtų pavogti. Todėl mums patiems reikia surasti raktą nuo viduje esančių lobių skrynios. Norint surasti raktą, reikia pažinti save. Todėl antrame žingsnyje atliekant praktikas pažinsi save, atrasi pasitikėjimo savimi, o viduje tūnantis
vidinis balsas visada padės ir nukreips reikiama linkme.

TREČIAS ŽINGNIS

Pažinus save, suradus Tikėjimą, gali atsirasti iliuzija, kad nuo šiol gyvenimas bus kaip pasakoje. Atliekama mylima veikla bus gausiai perkama ir tokiu būdu pinigų gausa užlies kasdienybę. Reikėtų suprasti, jog turint labai aiškią savo gyvenimo kelionės kryptį, kelias ne visada bus lygus. Jis gali būti banguotas, nes aplinka ir aplinkybės keičiasi, todėl reikia gebėti pažinti ir įvertinti gyvenimo bangavimą. Trečio žingsnio praktikos tau padės pažinti kodėl egzistuoja bangavimas.

KETVIRTAS ŽINGSNIS

Ketvirtas žingsnis gali atrodyti sunkiausias: ne visada puikiai sekasi priimti save su visomis teigiamomis ar neigiamomis savybėmis. Tas viduje sėdintis kritikas nuolatos bamba ir analizuoja kiekvieną atliekamos veiklos žingsnį. Nuolatos vertina ir teikia nepasitenkinimo jausmą. Šiame žingsnyje stebuklingi žodžiai “Aš leidžiu sau” gali pakeisti nepasitenkinimo jausmą kitu, daug malonesniu, leidžiančiu naudotis savo atrastais vidiniais lobiais. Šis jausmas yra HARMONIJA.

PENKTAS ŽINGSNIS

Nuosekliai atlikinėjant praktikas galėsi pažinti save, atrasti savo talentą. Penktame žingsnyje bus gera mėgautis harmonija, kuomet tavo širdis džiaugsis tuo, ką darai.

Mėgautis Gyvenimu yra gera.

Žinok: kol GYVENI, gali keisti VISKĄ.

Video įrašai apie knygą

Ištraukos iš knygos

Knyga ATĖJAU TAM, KAD KURČIAU

Ši knyga gali tapti nuolatiniu pagalbininku Tavo nesibaigiančioje kelionėje. Istorijų ir praktinių užduočių rinkinys padės pažinti VIDINIUS LOBIUS.

Nesvarbu kur TU būsi, vidiniai lobiai VISADA BUS SU TAVIMI.

 

SKURSTANČIŲ ŽMONIŲ NĖRA,

YRA TIK TIE, KURIE NEPASTEBI SAVO VIDINIŲ LOBIŲ.

Įveskite paieškos užklausą ir spauskite Enter

Krepšelis